לוגו של עתיר זיו בעיברית וAZ באנגלית כיתוב עיתר זיו בסוכנות לביטחח פנסיוני

נרשמת בהצלחה לשיחה בנושא תכנון פיננסי לגיל השלישי.

אני מאמין שזה יכול להיות צעד משמעותי עבורך בדרך לביטחון כלכלי רב יותר עבורך ועבורך משפחתך. אני שמח לסייע לאנשים ומשפחות לנהל את כספם, באופן חכם ומקצועי, לצד רגישות והקשבה אמיתית.

התוצאה של השירות שלי היא

וודאות רבה יותר לכל המשפחה בתחום הכלכלי.

שימו לב:

חשוב לקבוע מועד לשיחת ההיכרות הטלפונית שלנו כבר עכשיו, באמצעות היומן בהמשך.

מי אני?

עתיר זיו, סוכן ביטוח פנסיוני ומתכנן פיננסי. בוגר תואר ראשון בביטוח וניהול סיכונים, בעל ניסיון של קרוב לשני עשורים בעולמות הפיננסים, הפנסיה והביטוח. מומחה בתכנון פיננסי לגיל השלישי.

החזון שלי

הוא לסייע ללקוחותיי לנהל את התיק הפיננסי והפנסיוני שלהם באופן מיטבי למען העתיד שלהם ושל בני משפחתם.

למה אני?

ניסיון מקצועי עשיר

בעל תואר ראשון בביטוח וניהול סיכונים, מאחורי ניסיון של קרוב לשני עשורים בעולמות הפיננסים, הפנסיה והביטוח. אני מומחה לתכנון פיננסי לגיל השלישי , בדגש על העברת הון בצורה אופטימלית לדור הבא.

שירות שקוף, רגיש וקשוב

אני לא עוסק רק בכסף ומספרים, אלא באנשים, משפחות, רצונות וחלומות, לפיכך אני כאן על מנת לוודא שכל המהלכים הפיננסים הללו מתחברים בצורה חכמה, מתוכננת והולמת את הצרכים המשפחתיים, תוך שקיפות ומתן ביטחון פיננסי מלא.

התאמה אישית

ה"אני מאמין" שלי הוא בניית מפה פיננסית מותאמת אישית לתא המשפחתי-כלכלי בהתאם למטרות החיים, לצרכים המשפחתיים, ולגישה המשפחתית לניהול הסיכונים בתיק. אני מאמין בשקיפות מלאה מתוך חובת אחריות כלפי הלקוח.

מה הולך לקרות עכשיו?

1.

שיחת היכרות טלפונית

במועד הנקבע איזום שיחת טלפון אליכם, שמטרתה היא הכרות הדדית. במהלך השיחה אקבל יותר פרטים על המצב הפיננסי האישי ו/או המשפחתי שלכם תוך הקשבה ורגישות לצרכים שלכם. בתום השיחה נקבע פגישה פרונטלית משותפת בסלון ביתכם או בכל מקום בו תבחרו ובלבד שתרגישו בו נוחות וביטחון. רצוי מאוד שלפני הפגישה אקבל מכם אישור גישה למידעים ונתונים על הפיננסים, פנסיה וביטוח שלכם, כך אוכל להכין עבורכם תכנית והמלצות לקראת הפגישה.

2.

פגישת מיפוי הון בדגש על העברת הון בין דורית

פגישה פרונטלית, פנים אל פנים שאורכה הוא כשעה וחצי במהלכה נמפה באופן מעמיק את המצב הפיננסי הנוכחי, נגדיר יחד מטרות, וטווחי השקעה, ונגבש את האסטרטגיות השונות למיקסום ההון והעברת הון בין-דורית מותאמת אישית עבורך ועבור משפחתך.

3.

יישום התכנית וליווי שוטף

נחליט יחד על תכנון פיננסי ומכאן תפקידי הוא ליישם עבורכם את תוכנית הפעולה באופן מקצועי ויסודי לרבות טיפול בנושאים תפעוליים מול הגופים המוסדיים הנבחרים. אני כמובן ממשיך ללוות אתכם ואת בני המשפחה בכל עניין פיננסי , פנסיוני, ביטוחי ומבצע בקרה על התיק.
AZ ותמונת פורטרט של עתיר זיו

אני מזכיר

חשוב לתאם כבר עכשיו את המועד לשיחת ההיכרות הטלפונית שלנו.

המלצות

עמוד ממיר זה נבנה ע"י BMF 360

דילוג לתוכן